Sleevování plechovek

Od března 2020 představujeme nově nabízenou službu. Jedná se tedy o SHRINK SLEEVE, který je vytvořen dle přání zákazníka v jakémkoliv grafickém designu ve formě nekonečného rukávce, který je poté navlíknut na plechovku a horkým vzduchem smrštěn (zasleevován) bez použití lepidla na prázdné plechovky. Sleeve je vyroben z PVC nebo PET a je standardně opatřen perforovaným proužkem umístěným vertikálně z vrchu do spodu celé výšky plechovky určeným k odtržení a oddělení sleevu od plechovky, čímž je zabezpečena recyklace po spotřebě produktu. Chráníme tím přírodu. Viz. přiložené foto.

SHRINK SLEEVE

Zákazník obdrží zasleevované plechovky v krabici standardní velikosti, do které zasíláme naše čisté plechovky. Množství v krabici závisí na velikosti plechovky Plechovka s jedinečným vzhledem prezentuje lépe vaši značku a zvyšuje tržby.

Minimální množství plechovek k objednání je 3000 kusů s libovolným počtem grafických návrhů, minimálně však 600 kusů nebo 1200 kusů od jednoho grafického návrhu. Prvotní grafický návrh je zpracován obratem po obdržení jednorázového poplatku 350,- Kč za návrh. Uvedené ceny zahrnují dopravu PPL k zákazníkovi po celé ČR.

DESIGN

Zašlete nám své logo a návrh designu na plechovku

1

SCHVÁLENÍ NÁVRHU

Tiskárna zkontroluje a schválí váš návrh

2

TISK

Váš návrh bude odeslán k tisku. Proces tisku trvá asi 2 týdny

3

APLIKACE

Aplikace sleevu na plechovku

4

doručení

Vaše plechovky jsou na cestě

5