WordPress je oceňovaný webový software, který používají miliony webmasterů po celém světě k vytváření svých webových stránek nebo blogu. SiteGround s hrdostí hostuje tuto konkrétní instalaci WordPress a poskytuje uživatelům více zdrojů pro usnadnění správy jejich webových stránek WP:

Expertní WordPress hosting

SiteGround poskytuje vynikající hosting WordPress zaměřený na rychlost, bezpečnost a zákaznický servis. Postaráme se o zabezpečení webů WordPress pomocí jedinečných přizpůsobení na úrovni serveru, automatických aktualizací WP a denních záloh. Zrychlujeme je pravidelným upgradováním našeho hardwaru, nabízíme bezplatné CDN s Railgun a vyvíjíme náš SuperCacher, který zrychluje weby až 100krát! A v neposlední řadě poskytujeme skutečnou pomoc WordPress 24/7! Zjistěte více o hostingu SiteGround WordPress

WordPress konzultace a články znalostní báze

WordPress je považován za snadno ovladatelný software. Přesto, pokud jste začátečník, možná budete potřebovat pomoc, nebo možná hledáte vychytávky, které nejsou přirozené ani pro pokročilejší uživatele. Výukový program SiteGround WordPress obsahuje pokyny k instalaci a změně motivu, správu pluginů WordPress, ruční upgrade a vytváření záloh a další. Pokud hledáte vzácnější nastavení nebo úpravu, můžete navštívit SiteGround Knowledgebase .

Volná témata WordPress

Odborníci SiteGround nejen vyvíjejí různá řešení pro weby WordPress, ale také vytvářejí jedinečné návrhy, které si můžete zdarma stáhnout. Témata SiteGround WordPress lze snadno přizpůsobit konkrétnímu použití webmastera.